wtorek, 23 czerwca 2015

Wielki Bookcrossing w Bibliotece

W dniach 20-21 sierpnia w Bibliotece Publicznej Gminy Nieporęt z siedzibą przy ul. Dworcowej 9 A, będzie odbywać się Akcja Wymiany Książek pod nazwą „Wielki Bookcrossing”. Każdy uczestnik akcji po przyniesieniu do Biblioteki maksymalnie 5 sztuk książek, będzie mógł je wymienić na tyle samo innych tytułów.
Zachęcamy każdego, kto ma w domu książki, których nie będzie już czytać, aby podzielił się nimi w ten właśnie sposób. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie książki warte uwagi spośród licznych pozycji jakie Biblioteka przeznaczy do wymiany.
         Naszą Akcję wspomagają następujące wydawnictwa i dyskonty książkowe: Wydawnictwo Czarna Owca, Rebis, Krytyka Polityczna , M.C. Kwadrat, Platon- Dystrybucja Książek oraz  Kultura Gniewu.
„Wielki Bookcrossing” odbywać się będzie w godzinach otwarcia Biblioteki czyli w dniu 20 sierpnia od godziny 9.00 do 18.00 a w dniu 21 sierpnia od 12.00 do 18.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do dzielenia się swoim domowym księgozbiorem.


Regulamin Wymiany

1. Organizatorem „Wielkiego Bookcrossingu” jest Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt z siedzibą w Nieporęcie przy ul. Dworcowej 9A.

2.W akcji Wymiany Książek może wziąć udział każdy, niezależnie od tego czy jest zapisany do Biblioteki.

3. Udział w Bookcrossingu jest wydarzeniem bezpłatnym.

4. Warunkiem udziału w akcji jest przyniesienie maksymalnie 5 sztuk książek, które będą podlegać wymianie.

5.Uczestnik wymiany może wynieść ze sobą tylko tyle książek ile przyniósł na wymianę(5 sztuk za 5 sztuk, 4 sztuki za 4 sztuki itd.).

6.Wymianie nie będą podlegać książki rażąco zniszczone, brudne, którym brakuje stron. Nie będą jej również podlegać następujące typy książek: podręczniki akademickie i szkolne, stare atlasy, słowniki, instrukcje obsługi, materiały z konferencji naukowych.

7.Egzemplarze książek, które nie zostaną wymienione będą przekazane filiom bibliotecznym lub innym potrzebującym instytucjom.

8. Uczestnictwo w akcji „Wielki Bookcrossing” jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu i zobowiązuje do przestrzegania go.

9. O sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem decyduje Organizator akcji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz