poniedziałek, 29 lutego 2016

Relacja ze spotkania autorskiego z Jerzym Kostowskim                 W dniu 28 lutego o godzinie 16.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Nieporęcie odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jerzym Kostowskim autorem książki „Przywilej wyboru”. Pan Jerzy okazał się bardzo charyzmatycznym i ciekawym mówcą. Podczas spotkania mieliśmy okazję poznać ciekawe fakty z życia autora i przekonać się na jego przykładzie iż pozytywne zmiany w życiu są potrzebne oraz co najważniejsze- możliwe do zrealizowania.
                Zdaniem Pana Jerzego jedynym powodem dla którego ludzie nie wprowadzają zmian w swoim życiu jest brak wytrwałości i nad tym właśnie powinno się skupić nasze działanie- na pracy nad własną wytrwałością i odkrywaniem samego siebie ponieważ tylko za swoje życie jesteśmy w 100% odpowiedzialni.
                Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nie zabrakło również pytań do autora dotyczących zarówno książki jak i osoby Pana Jerzego.
                Za wspólnie spędzony czas i podzielenie się swoją wiedzą życiową bardzo Panu Jerzemu dziękujemy i życzymy tym samym dalszych sukcesów związanych z propagowaniem idei świadomego życia.
                 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz