środa, 6 sierpnia 2014

KONKURS NA ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

Drodzy Czytelnicy,
ogłaszamy nowy konkurs na ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI!!!! Do udziału w naszym konkursie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które chcą aby zaprojektowana przez nich zakładka była dostępna w naszej Bibliotece :) 
Regulamin konkursu na zakładkę do książki

I.                  Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu na ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI jest Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt z siedzibą przy ul. Dworcowej 9A w Nieporęcie.

II.               Zasady konkursu

·     Uczestnikami konkursu mogą być dzieci z klas 1-3 oraz 4-6. Każda kategoria wiekowa podlegać będzie odrębnej ocenie.
·    Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jedną konkursowa pracę.
·    Wymiary pracy powinny być następujące: szerokość- 5 cm, długość- 20 cm.
·    Prace należy złożyć osobiście w siedzibie Biblioteki przy ul. Dworcowej 9A. Prosimy o wpisanie danych Autora (imię, nazwisko, adres, nr telefonu do rodzica) na odwrocie pracy.
·    Termin składania prac: od 18 sierpnia do 31 października 2014 r.
·  Prace zakwalifikowane do konkursu opublikujemy na naszym blogu oraz na profilu facebook’owym Biblioteki. Komisja oceniająca nadesłane prace, wybierze spośród nich 2 najlepsze. Laureaci 2 i 3 miejsca otrzymają nagrody pocieszenia.

III.           Nagrody

·   W konkursie przewidziane są dwie nagrody główne(dla każdej kategorii wiekowej) . Nagrodami będą karty prezentowe do Empik’u oraz książki . Dodatkowo dla dzieci zajmujących miejsca drugie i trzecie są przewidziane nagrody pocieszenia.
·      Prace, które zajmą pierwsze miejsce, będą wykorzystane przez Bibliotekę jako projekt zakładki do książki.

IV.           Postanowienia końcowe

·    Informacja o wynikach konkursu będzie udostępniona na blogu biblioteki jak również na Facebook’u.
·    Każdy uczestnik konkursu organizowanego przez Bibliotekę musi przestrzegać zasad powyższego regulaminu J.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz